Czekolady Las Vegan’s

  • Las Vegan’s to marka czekolad i wyrobów czekoladowych wegańskich, o czystym składzie, produkowanych od ziarna do tabliczki.
  • Opakowania marki Las Vegan’s są w 100 proc. pozbawione plastiku. Jako pierwsi na rynku zastąpimy sreberko i folię papierowymi opakowaniami.

Naszą ambicją jest całkowite uniknięcie plastiku i innych tworzyw sztucznych we wszystkich elementach i rodzajach opakowań zarówno tych jednostkowych, jak i zbiorczych.

W pierwszym etapie produkcji planujemy wdrożenie trzech linii produktowych. Pierwsza to tabliczki w kartonowych kopertach wykonanych z surowca wytwarzanego z udziałem makulatury. Znajdzie się wśród nich m.in. czekolada ciemna i czekolady z dodatkami malin i pomarańczy. Drugą linią będą owoce, orzechy, migdały i ziarno kakao w czekoladzie. Trzecia, najważniejsza linia to tabliczki i batony zapakowane maszynowo w innowacyjny materiał opakowaniowy wykonany z papieru z certyfikatem kompostowalności. To impulsowa linia produktów w ekonomicznych, ale w pełni biodegradowalnych, kompostowanych opakowaniach papierowych.